Duben 2011

Moooooc!!!!

28. dubna 2011 v 14:23 | Dituš
Čéééést bastardi! Vim že to sem vůbec nepatří,ale musim to sem napsat
Vzali mě na školu...do Liberce xDDD
byla sem 6 za 107 mazec co??? xDDD xDDDD

Castko- neoficiální 2011

26. dubna 2011 v 15:07 | Peťula |  Vampýrská Akademie-VA
Jujky, našla jsem úžasný obsazení, pravda, občas mi tam někdo nesedí, ale ocenuji jeho nádherné zpracování atd....
Lisa- ano
Rose- ano
Christian- možná
Adrian- ne
Dimitrij- nevim, mě prostě Ben na tu roli nesedí, jo má na to vlasy, ale nevim... ikdyž možná.... jo....kapitola pátá.......4.část

25. dubna 2011 v 21:09 | Peťula |  PEKLO HRDINŮ

konec kapitola pátá...... 3.část

Výhružně se na mě podíval, zasyčel: "To bude průser!" a pak se připojil. Smála jsme se a on tedy taky.
Deset metrů.
Otočila jsem se zády - k objektu -, a otevřela kafe. Stále jsem se smála, a odpočítávala metry. Tři, dva, jedna… Vašek se usmál na znamení "teď" a já se prudce otočila a…

KAPITOLA PÁTÁ

4.část

A vrazila jsem přímo do něj a on vykřikl: "Doprčic moje fung nová košile!" zuřil.
V duchu jsme se radovala z toho, že to vyšlo. Ale navenek jsem vyvalila oči, otevřela pusu a začala jsme se omlouvat.
"Promiňte, moc se omlouvám, neviděla jsem vás!" vytáhla jsem papírové kapesníčky a začala čistit skvrnu od kafe na jeho košili, "Jsem trochu roztržitá, vážně se moc omlouvám…" chtěla jsem pokračovat, ale on mi skočil do řeči.
"No jo," mračil se a zabíjel mě pohledem. "Moje košile!" zamumlal si pod vousy - ovšem, to by ale nějaké vousy musel mít. "Měla jste dávat bacha!" dál už si drmolil spíše pro sebe. "Moje nová krásná košile je v prčicích, to kafe nepůjde vyprat!" krásná?!
"Vážně se moc omlouvám," vzpomněla jsem si co mam dělat dál. "byli jsme zrovna s přítelem nakupovat," otočila jsem se k Vaškovi a zašátrala v tašce, kterou držel. Vylovila jsem tu šílenost. "koukněte je nová, a jsou si celkem podobné. Tu máte!" a vrazila jsem mu to do náruče. "Myslím, že vám padne," neměla bych to sice dělat, ale musela jsme ho přesvědčit. Vytáhla jsme si brýle na hlavu. "tobě to zlato vadit nebude, že ne?" a dala jsem mu

Pokračování VA

24. dubna 2011 v 20:43 | Dituš |  Vampýrská Akademie-VA
Ahojky milovníci VA... :P
Taky chcete aby bylo pokračování???
Tak mam pro vás dobrou zprávu.V posledním dílu napsala Richelle v trochách zamotanin že budou dalí díly s morojema,dhampírama a strigojema... xD ale asi to už nebude nic s Rose a Dimkem... :´(
Ale i tak bomba xDD

VA, můj vzor pro Adriana

23. dubna 2011 v 21:19 | Peťula |  Vampýrská Akademie-VA
Všichni jistě víte, kdo je va VA Adrian♥. Našla sjem jednoho, kluka, pána, může, který odpovídá mým představám když si čtu VA. Zajímá Vás, kdo to je? Je sice o trochu víc starší, než Adrian v knížce, ale tak co, počítačová technika amake-up umí hodně, jmenuje se CHris Pine(myslím, že mu bude 31). Můžete ho znát z filmu Deník princezny (II), královské povinosti. Ale už nebudu psát nic dalšího, pokud vás o něm něco zajímá, tak trochu pátrejte... ;-)

VA... :p

23. dubna 2011 v 20:55 | Dituš |  Vampýrská Akademie-VA
ahojky vim že sem dávám kraviny ale musíte pochopit,že já prostě VAčkem žiju....:D ale stejně je to krásný! :D


heej! tak tohle je nejvíc ptákovina ale vidíte tu i zoufalé pokusy bláznivých fanynek xD

kapitola pátá.......3.část

23. dubna 2011 v 14:28 | Peťula |  PEKLO HRDINŮ

konec kapitola pátá...... 2.část

NEEXISTOVAT!"Jsme tu," vyrušil mě Vašek z usilovného řešení problémů. A jsem za to ráda, začínala se mi z toho přemýšlení motat kebule."A? A co teď?" zeptala jsem se.


Pátá kapitola

3.část

"No, my dva si vyrazíme na nákupy a oni se rozmístí po terénu, schválně, jak rychle je pak najdeš."
"No, myslím, že tak po dvou fteřinách, když jsou takhle oblečení!" přejela jsem pohledem skupinku stejně oděných lidí.
"Jako chceš říct, že kdyby se jinak oblíkli, tak že budou mít věčí šanci na úspěch? Myslím, že na tom to tolik nezáleží, uspějeme tak jako tak, ale teď,… teď jdeme nakoupit, ať netropíš scény," kdybys ještě chvíli kecal, tak ti jedenu vlepím - pomyslela jsme si, ať se probere, a rozhlédne se. Tohle se jen tak přehlédnout nedá! A ještě k tomu, poslední dobu mi lezl na nervy, nevím proč. Proč?
Vlezli jsme do jednoho obchodu. Koupili si nějaké oblečení (zkoušela jsem si jednu úžasnou sukni, moc mi slušela, ale nechtěla jsem si ji koupit, aspoň né teď) a já jsem rovnou zůstala ve vínových brýlích, bílém tílku a barevné, kostkované, dívčí košili. Místo kalhot jsme teď měla riflovou krátkou sukni a černé legíny. Celé to bylo perfektně sladěné. Je sice zima, ale je teplo, že by se dalo i koupat. Spousta lidí venku chodila letně oblékaná. A já nebudu výjimka, aspoň zapadnu, podívala jsem se na Vaška a řekla si, že jeho taky trochu proměníme, popadla jsem jedny pánské tříčtvrteční kalhoty, černý triko a stejně jako mě kostkovanou košili, ale jeho byla jen bílo modrá. Dala jsme to k pokladní, zaplatila a šoupla Vaškovi, ať se převlíkne.
"Ne! To si na sebe nevezmu, a nebudeš

Knižní trailer na : Last Sacrifice

23. dubna 2011 v 14:17 | Dituš |  Vampýrská Akademie-VA

Tak to je bomba to tetko si taky nechám udělet :DDD hmm ...ale to myslim naprosto vážně! :))

my a zase My

21. dubna 2011 v 13:03 | My |  Já a já...takže my :-D

TAK TADY NÁS MÁTE, ROZHODLY JSME SE, ŽE SE VÁM UKÁŽEME, BUDU TU JÁ, JÁ ...
TROCHU ZMATENÉ? OVŠEM.
TŘEŠTIPRDLA, ALE SI ZVYKNETE.
TAKŽE BUDE TU DITA A PETRA.
TAKOVÝ PAKA, ABY JSTE VĚDĚLI, OD JAKÝCH ÚCHYLAČEK SI ČTETE PŘÍBĚHY ;)
Dita (hnědovláska)
Petra (světle hnědá, ale na slunci to tady vypadá jako zrzavá, ale není tomu tak)

Sem TELE!

20. dubna 2011 v 23:23 | Dituš
Já sem takový tele...Dělala sem nějaký desy a jedense mě dcl poved...tak sem se ho snažila sem dát ale nějak to nešlo... :/// to je jedno pak sem ale klikla na obnovení šablony na něco se mě to ptlo a já to odklikla no a pak když sem viděla tu zrůdnost co sem s tim blogem udělala... .:///// No tak sem se to snažila dát tak nějak dohromady,ale jako nic moc...ten blog mi najednou připadá jako by ani nebyl náš... :/ sem prostě vemeno no co se dá dělat...Peťíku až přídeš tak to doděláme...jop?? Snažila sem se to co nejvíc napodobit tomu co to bylo před tom,ale je to nějaký jiný... no nwm snad to s Peťulou nějak dořešíme :)

Nic nebo Nic

20. dubna 2011 v 21:59 | Dituš
Co je to vlastně za slovo? to NIC ,každý si pod tím představí něco jiného.Někoho napadne jako první to a druhého zase tamto,ale co to ve skutečnosti je? Nikdo nemůže definovat tohle nic. Každý má svoji fantazii a svoji hlavu.Je normální že používáme tohle slovo,když ani nevíme co znamená? Od mala mi bylo vtloukáno do hlavy,ať nepoužívám slova,která nevim co znamenají.Já sice vim,že ho můžu použít jen tak,nebo se mi prostě nechce s někym bavit a nebo je spousta situací,ale je tohle správné? Vždyť NIKDY nemá člověk to zajímavé nic. Vždycky má alespoň něco.Vcelku by tohle slovo ani nemělo existovat :) Je to jen taková věc na zamyšlení ;)

2K...3část

20. dubna 2011 v 21:49 | Dituš |  zatím bez názvu... :D

Když jsem se na něj pořádně podívala,tak jsem si všimla několika jizev.Jedna se mu táhla od ucha k bradě,druhou měl na krku...Další co mě poněkud uchvátilo byly jeho oči.Úplně ,ale úplně křišťálově modrý.Nikdy jsem nic podobnýho neviděla.
"Já,já jsem Macek.Jsem tady bez mýho souhlasu a nikdo se tu se mnou o ničem nebaví a je to tu dost deprimující a vůběc se mi to tu nelíbí a chci odsud!"vychrlila jsem tohle všechno na něj.On na mě koukal jako by nechápal.
"Jo jasně.Koukám že sme na tom podobně."
"Ty taky?"
"Jo asi před třema měsícema mě umřela mamka a mě odchytil Edward na ulici,když jsem se toulal mimo město."

6.DÍL VA

20. dubna 2011 v 20:24 | Dituš |  Vampýrská Akademie-VA
Tak dneska sem dočetla ZATÍM poslední díl VA. Pro mě jako fanynku Dimitrie je to skvělýkonec,ale bohužel tahle knížka zklame příznivce Adriana....Nakonec se s Rose strašně pohádá.Teďka mě to nutí přečíst si úplně všechny díly k tomu,abych to všechno viděla z jiný perspektivy(SAMPZŘEJMĚ TO NEBERU JAKO TREST NEBO NĚCO JINÝHO ŠPATNÝHO!).... A jako budete nejvíc (s prominutím) ČUMĚT! Kdo zabil Taťánu! Já myslela že mě trefí.... A prosím ty kteří to mají přečtený aby si to nechali pro sebe ať maj ostatní taky šok xD!!!!

Jako tohle je naprosto nejlepš knížka na světě,který se žádná jiná nevyrovná!( a budu se klidně i hádat xD)
Myslim,že za všechny můžu napsat jen tohle....

DĚKUJEME!!!

SOUTĚŽ!!!

10. dubna 2011 v 22:16 | Dituš |  Soutěže
ahoja...chci zkusit takovou věc...nevim jestli to výjde ale jestli někdo sleduje top list blogu tak tu brzo bude 6000 lidí...zkusíme takovou věc...ju..
takže pro 6000 návštěvnáka blogu tajemná minulost bude udělaný DIPLOM.
ale de tady o vaši poctivost...prostě nezjistim jestli ste vážně 6000 návštěvník tak buďte solidní a ten/ta dotyčný/á
napište do jakýhokoliv komentáře číslo "6000"
Je to jenom zkouška samozřejmě diplom bude xD

kapitola pátá.......2.část

10. dubna 2011 v 10:37 | Peťula |  PEKLO HRDINŮ

konec kapitola pátá...... 1.část

nehorázně motala kebule, a ani si nepamatuju jak, ale nějak jsem se dostala na terasu. Pak si vzpomínám na Tomáše… a to je všechno, v lepším moment jsme okno mít nemohla. O něčem jsme se bavili, seděli na zemi, a pak si pamatuju jen jedno, odvedl mě do ložnice, a… a konec, jako by pokračování někdo ustřihl.

Pátá kapitola

2.část

"Majký, budeš jen sledovat, jak se to dělá," upozorňoval mě Štěpán.
Byli jsme v podzemí, v prostorách školy. Tým se připravoval na akci, mělo se jet do Prahy, prý tam mělo dojít k předání nějakého extrémně důležitého balíčku. Pozvali mě, abych je sledovala při akci.
"Jako hlídače ti přidělíme Foxe. Abys neprovedla nějakou pitomost," dodal.
"Kdy?" učili mě, abych pokládala co nejpřesnější a nejkratší otázky.
"Za dvě hodiny, je to hafo času."
"Co?" málem jsme vyjekla, ale zmírnila jsme to.
"Jo, tobě to může být jedno, jsi jen pozorovatel. Nemusíš se nijak připravovat!" srala mě ďáblice.
"Nechte toho!" okřikl nás Štěpán.
"Já jsem ale nic neudělala!" bránila jsem se.
"Za dvě hodiny všichni v garážích," a rozpustil shromáždění, které se odehrávalo ve stejné místnosti jako moje rozhodovací pohovory.
Všichni odešli, zůstal jenom, Vašek. Pročítal papíry, které byly všem rozdány jako podněty. Nevěděla jsem co dělat, tak jsem si sedla na moderní kovovou, točící židli a začala si je také pročítat.
Bylo v nich něco o velkém českém gangu. V Praze má dojít k předání kufříku s nějakým plánem. Netušíme s jakým. O této akci druhá škola neví, takže se to nesmí podělat. Pokud uspějeme, nebo spíš uspějí, tak budou mít další vyřešenou akci na seznamu. Jaktěživ spolu soupeří dvě špiónské střední školy, ani nevím, která vyhrává. Četla jsem dál, ale v podstatě nic dalšího tam nebylo, až na časy. Přečetla jsem si, že k předání dojde přesně v 13:00 hod. a jede se tam na jedenáctou.
"Co se tam bude dít, že se tam jede tak dlouho předem?" blbá otázka, ale chtěla jsem slyšet i něco jiného než: Obhlédnout terén.
"Obhlédnou terén," přešla jsem to. Koukla jsem se na něj tak, aby pokračoval. "Zabezpečíme terén, a tak různě, pochopíš, až uvidíš, ale budeš se jen koukat!" zdůraznil.
"Jako by se stalo," a zasalutovala jsem, i když, tady byl jiný pozdrav.
"Nedělej si z toho srandu, o nic se nepokoušej a nech všechno na nich!"
"Hm," a odešla jsem, protože jsme věděla, že to stejně nedodržím.
Šla jsem do

Pro Léňu

8. dubna 2011 v 19:35 | Dituš |  DIPLOMKY... :D
Leni za to že jsi nám pomohla a udělala si krásný článek tak sem ti udělala diplomek...je to taková rychlovka ale doufám ,že se bude líbit :)) a ještě jednou děkujem :) a to mluvim i za Péťu :))

PENTAGRAM!

8. dubna 2011 v 19:21 | Léňa
Jako první mi poslala mejl Léňa... :) Děkujeme!
Co to je pentagram??
Je prastarým magickým a ochraným znamením. Slovo pentagram pochází z řeckého slova πεντάγραμμον (pentagrammon), znamenajícího přibližně pět přímek
Symbolika čísla 5 (penta), které přesahuje sílu čtyř základních živlů, pátým živlem je vesmírná energie (život) nebo táké éter. Čísla v závorkách označují síly živlů. Pět je nejsilnější. Živly jsou: voda(3), Země(4), vzduch(3), oheň(2) a vesmírná energie(5).Voda a vzduch mají stejnou sílu.

Nějaký nový obrázky k VA :))

7. dubna 2011 v 19:08 | Dituš |  Vampýrská Akademie-VA
Mam tu něco k filmu...když to všechno dobře půjde... tak se začne natáčet tohle léto...ale s tím prý nikdo nepočítá...Podle výpočtů by měl být dokončen až v roce 2013 :(((( estli se ho dožijeme :D... a prý se na filmu budou podílet i fanoušci xD což je podle mě skvělý... ale nic z toho co sem tady napsala nemam doložený jasný! :D je to jen podle toho co sem teďka našla na netu...:/
jo a nějaký ty vobrázky :))něco od někoho nevíme koho...

5. dubna 2011 v 16:55 | neznámý
Tady je něco co se nám s Peťuš objevilo v rozepsaných věcech ve blogu a ani jenda si nadokážeme vybavit kdo to tam dal... :/ Já tvrdim,že sem to nebyla já a Péťa to samý...je to naprosto divný... :/ Ale jsem typ člověka co si řiká že každá věc má svůj důvod a jestli to tam prostě někdo dal ať už to je kdokoliv myslim,že by se to mělo prostě zveřejnit... :/...
Jo a ještě jedna věc... Blogeři prosimvás..stalo se vám taky někdy něco podobnýho???
Dituš jo a Peťuš promiň :/ :D (Péťa to sem dát nechtěla...:( :D Pjomiň pjomiň pjomiň ale něco mě k tomu prostě přinutilo... :/

MOTA

5. dubna 2011 v 16:47 | Peťula |  vtipy(básničky) Citátky
Bez lásky nelze žít, bez nenávisti nelze milovat.

Můžeš litovat, proklínat, nadávat, cokoliv co ti srdce nabídne. Jediné co musíš je však bojovat.

Život je jako domeček z karet, nikdy nevíš, kdy se sesype.

Láska je trápení , sex je slast , životje na hovno , ať žije chlast !

Láska je svině,sex slast, život je na piču ať žije chlast. (podobný)

Válka není záležitostí morálky, válka je záležitosti přežití.

Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než na kupu hnoje a strefit se.

Buď vždy originál ... o kopie nikdo nestojí...

Život je boj,tak se pozabíjejte a já s dovolením projdu.

Směješ se, ale uvnitř trpíš. Opravdový přítel vidí slzy, i když se směješ.

Škola je sprosté slovo.