O tom něco vím

1. září 2011 v 20:02 | Peťula |  "deníček" blogu
Tak to je něco pro mě!
No, příběh, teda jak se to vezme, jestli je myšlen životní, či fantasy.
Pokud chcete nějaký příběh kde jsou podrazy, tajemství, láska, zrada, akce, boje a prostě ty nej. věci z příběhů. Tak tu najdete ode mě dva příběhy, ke kterým stále něco nivého přibývá.
Jeden je XXX a Já (Upřímě se přiznávám, že z tohohle příběhu mám větší radost.)
O dívce a partě ZVLÁŠTNÍCH lidí, o dívčině rodině, která tají ohromné tajemství, kvůli kterému je schopná i zabíjet.
V našem světě, ale děje se to v letech 2028 n.l.
Popis: Mladá dívka (16) je na nové střední škole. Ale dříve než skončily prázdniny, byla s rodinou v Itálii. Tam se stalo něco neuvěřitelného! Když byla nakupovat, tak poznala krásného a tajemného kluka. Poznání bylo velice neobvyklé, protože jí vlez do kabinky, když se převlékala. Před někým utíkal. Došlo pak k bitce. Co se tam semlelo si musíte přečíst ;)
Časový skok... začátek školy
Když přišla do školy, tak tam potkala chlapce, který byl tomu neznámemu klukovi z Itálie velice podobný! Začala to "zkoumat". Ale, měla to nechat být, tím že o něm zjistila pravdu, se dostala do průšvihu, ze kterého se nedá utéct! Odhalila agentur (neřeknu jakou) a teď měla na výběr, přidat se k ní, nebo vymazat část paměti (hrozí, že ztratí paměť celou a může dojít až ke smrti). Pokud jí vymažou paměť, tak jí budou sledovat, a tím ohrozí životy své rodiny, kterou miluje. Tak se rozhoduje zůstat. Časem se dozví o spoustě neuvěřitelných věcech, co se týkají její rodiny, agentury, a celého světa.
Po její rodině agentura pátrá už delší dobu, a pokud jí odhalí, tak to nebude nic hezkého a bude to mít dopad na celý svět. Dívka se proto rozhodne k radikálnímu zákroku....
A jako by nestačilo krýt svou rodinu, přátele, geny, připlete se jí do toho i láska.
(Je v tom zakompován důvtip, láska, akce, mlácení, podrazy, NENÁVIST, a prostě, to nej, co je v knihách)
Druhý je Tajemná minulost
Ja zase o dívce - jménem Kara - (15) a jejím bratrovi nebratrovi jménem Nef (16). A o jejich spolužácích.
Odehrává se to ve fantasy světě, plném draků, kouzel, bájných bytostí a tak.
Jde o to, že v celé zemi je válka.Chybí ale "hlavní" král, který byl před x lety unesen i s jeho ženou,. Zůstalo jen ztracené princátko (/jeli to chlapec či děvče se neví).
Po x letech, nastupuje na Dračí školu magie nový ročník, ovšem velice neobvyklí, několik dětí, nezná své pravé rodiče.
Nový ročník začal bezvadně, ovšem, jednoho dne byla škola přepadana, a "náhodou" se v ní oběvil chlapec, který byl později na školu přijat! Nikdo, až na Karu, která k němu má sympatie, ptž... to si muste přečís.
Dále na té škole půjde přžedevším o jejich rebelii a taky menší komplikace s některými spolužáky, kteří nejsou zcela upřímní.
Později se celá třída při závěrečné zkoužce 1. ročníku rozhodne podniknout snad nejvetší pitomost za celý rok. Jsou samostatně rozeslány se svými draky na nějaká místa, pro tajný "artefakt", kterým složí zkoušku, a dodělají první ročník Dračí školy magie. Ale všichni se pod "hesle" Jeden za všechny, všichni za jednoho" rozhodnout uskutečnit cestu k hranicím Dolní říše, k jednomu hradu, kde se válčí. Cesta je dlouhá a plná strastí a nebespečí, tajemných byrostí a přepadení. Když se konečně dostávají k hradu, zjištují, že se tam bojuje ještě brutálněji, než to znali z vyprávění přeživších zmrzačených vojáků. Vymyslí plán, jak se do hradu dostat. Odhalí tam, kdo je následník celé říše?
Když se vratí, májí nemalé následky z neabsolvování zkoušky!
Psala bych velice dlouho, co se tam ještě děje, takže pokud vás to zajímá, tak si to čtěte ;)
Třetí, zde není zveřejňován, bude zveřejněn až na nový rok (snad.) Čeho se týka, magie v našem světě, smrti, elementů, atd. Bude psán do horrorového stylu ;)
Dále zde máte příběha od sestřenky (neni jisté, jestli budou mít i pokračování)
Pokud chcete krátký příběh, tak vám sem jeden do konce týdne napíšu.... na téma.... to ještě nevím, zkuste třeba něco navrhnout ;) Pokud to bude dobré téma, tak se mu ráda přispůsobím.
(Nebudeli zájem, tak neslibuji, že ho nenapíšu...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama