Prosím, světová petice proti jedení psů!!!

13. listopadu 2012 v 18:21 | Peťula
lidi, koukněte na to video, apak sami budete chtít tuto petici co nejvíc rozšířit.
To video je tak hnusné, že jsem nepřekročila 1 minutu... má 4 minuty... hnus co na něm je... podepište se a pošlete to co nejvíce lidem, díky =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rin Rin | Web | 13. listopadu 2012 v 18:45 | Reagovat

1. je to hnusné,a le nemusíš mi spamovat u každého článku
2. podepisovat to nebudu
3. nejen číňané jí psy.. i zkurvení češi tak tu neser!!

2 pet-potkan pet-potkan | Web | 13. listopadu 2012 v 19:14 | Reagovat

To je hrozné, nenávidím Čínu, chudáci psi, já bych ty číňany taky takhle mučila...
a Už jsem to podepsala

3 tajemnaminulost tajemnaminulost | 13. listopadu 2012 v 21:40 | Reagovat

[1]:
Psala jsem vám asi stránkovou zprávu, ale pak mi naskočilo, že vám komentář na vaši stránku nemůžu vložit, takže vám nemohu vysvětlit svůj názor... to me mrzí. myslíte si že jsem rasist, dle vašeho článku, ale z něj by se dalo vyvodit akorát to, že jste větší rasista nežli já. (nechi se vás dotknout).

[2]:
=)

4 tajemnaminulost tajemnaminulost | 13. listopadu 2012 v 22:05 | Reagovat

Tento komentář patří tomuto blogu:
a článku v odkaze
http://x-dorama.blog.cz/1211/fighto

Dávám to sem, protože majitelka blogu mi zakázala vkládat komentáře, teda, nemám 100% šanci jí to dát pořádně vysvětlit.

Napsala jsme vám brutálně dlouhý text, ale jelikož jste mi dětinsky zakázala vkládat komentáře, tak to bylo celkem zbytečné, ale dá se to jakkoli obejít, víte.
1. obvinit mě z rasizmu, je irelevantní a nesmyslné, v žádném z komentářů nebylo nic rasistického.
2. Viděla jste to jak tam zabíjejí ty psy, už se mi to znovu psát nechce, ale abyste věděla, proč jsme to psala a posílal, tak je tam zabíjeli hůř než prasata na porážku. 5 psů v jednom kotci, jednoho chytnou pod krkem, probodnou mu hrud, nechají ho chvíli krvácet, pak ho vytáhnou a ještě zaživa ho začnou kuchat. Nebo to že mu hlavu přidrží u země a umlátí ho basebolovou pálkou k smrti.
3. Už ani nevím, co tam všechno bylo napsáno. Ještě to, jestli chcete podrobněji vysvětlit můj názor- hodilo by se to, abyste mě lépe pochopila- tak vám mohu dát svůj email.
4. Neurážím žádnou národnost. To že někde je zakázáno zabíjet krávy- chválí, vůbec mi to nevadí. teda je to nepodstatný, že jste to zmiňovala.
5. Znovu připomínám, nepoužila jsme rasistické sklony nebo tak něco.
6. jsme se předtím na začátku omlouvala zato, že jsem vám sem dala ten komentář 2x
7. už ani nevím, to je asi všechno, děkuji vám za čas a omlouvám se za nepříjemnosti a zlobu, kterou jsem vám způsobila. Nebylo to tak zamýšleno, a prosím, s vulgaritou a neslušnosti daleko nikde nedojdete.
ps. víte, že Japonci a Číňané (atp.)mají vyšší předpoklad pro lepší známky? Mohu vám pomoci s problémem ve škole, jak se jen slovně bránit- míním, jak vás šikanuje ten chlapec.

Přála bych si slušnou (nevulgární) odpověď, bez rasistických poznámek, pokud to nedokážete bez rasistických poznámek napsat, nemám asi zájem.

5 Rin Rin | Web | 14. listopadu 2012 v 15:51 | Reagovat

Eto~.. Omlouvám se, že jste to myslela jakože je zo myšleno pouze na vás, ale bylo to napsáno obecně. Protože takovýchto komentů jsme tam měla více. A tyhle lidi blokuju, ale komentáře, které jste napsala jsem četla takže jste to nemusela psát i sem ;).. No a ačkoliv bych byla ráda kdyby mi někdo dal nějakou radu ohledně toho kluka, ale nic na něj neplatí. Slušná jsem tehdy byla, ale když začali mít kecy, že neznám žádná vulgární slova a že jsem strašná slušňačka tak jsem přešla na tuto stranu.. Je to hrozný když se posmívají tvému příjmení, které neumí vyslovit nikdo že školy.. Je to přitom je slovenské příjmení, ale to bych tu zase kecala o něčem úplně jiném :D.. A pokuď si myslíte, že jsem větší rasista než vy.. Tak jak myslíte, ale já jsem spíše rasistická k rasistům. Nemyslím to nijak zle a nechci se s vámi hádat. Prostě každý má svůj názor.
A ještě ktěm psům. Před několika roky se hodně
Mluvilo o tom co se stalo v Ostavě. Tam si někdo koupil plno psu a nechal je hlady až museli požírat své vlastní výkaly, vím že to je oproti tomuto skoro nic, ale prostě u nás nebo kdekoliv jinde také nejsou nějaká neviňátka. A navíc si představ když nemají co jíst.. Samozřejmě, že je o neomlouvá, ale toto dělají i jiné národy -.-".. Toto byl zase pouze můj názor a děkuji za ten tvůj..

6 tajemnaminulost tajemnaminulost | 14. listopadu 2012 v 18:12 | Reagovat

Jo je mi to jasný =) o tomhle případu jsem neslyšela, pokud to není ten případ, jak měla žena psí útulek ale neměla na to uživit xxx psů.
K tomu klukoj vám zkusím pomoct, popište mi ho (chování, záliby slang a pod.) na email lumy@email.cz a tam vám odpovím.
JO, s tím že jste větší rasistka, to bylo hodně přehnané.
Jsme ráda za váš názor, a že jsem se pochopiliy=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama